24 Dub.2026
Vážení rodiče,
informujeme Vás, že černý prapor na budově školky dnes připomíná památku paní Jarmilky Rémanové, která v naší školce dlouhá léta (vlastně od 1. dne otevření MŠ) působila jako školnice. Školkou žila a to doslova, neboť zde i bydlela, ve služebním bytě (teď nová, logopedická třída).
I když již nebyla v aktivní službě, její stopa v historii naší školky zůstává nesmazatelná.
Vyvěšením černé vlajky chceme vyjádřit úctu k její práci a poděkovat za vše, co pro školku a generace rodičů a dětí udělala.
Paní Rémanová nás opustila včera, ve večerních hodinách, po krátké nemoci.
S pozdravem, úctou a myšlenkou na její rodinu
Vedení školy a všichni zaměstnanci
Zpět
Kategorie: Aktuální informace

