Vzpomínka na bývalou kolegyni, paní Jarmilu Rémanovou

Vzpomínka na bývalou kolegyni, paní Jarmilu Rémanovou

 

Vážení rodiče,

informujeme Vás, že černý prapor na budově školky dnes připomíná památku paní Jarmilky Rémanové, která v naší školce dlouhá léta (vlastně od 1. dne otevření MŠ) působila jako školnice. Školkou žila a to doslova, neboť zde i bydlela, ve služebním bytě (teď nová, logopedická třída).
I když již nebyla v aktivní službě, její stopa v historii naší školky zůstává nesmazatelná.
Vyvěšením černé vlajky chceme vyjádřit úctu k její práci a poděkovat za vše, co pro školku a generace rodičů a dětí udělala.
Paní Rémanová nás opustila včera, ve večerních hodinách, po krátké nemoci.
S pozdravem, úctou a myšlenkou na její rodinu
Vedení školy a všichni zaměstnanci